Cafecanli.com

Cafecanli.com, türkçe kameralı sohbet siteleri arasında en gelişmiş olanlardan biridir. 2011 yılından beri yayında olan site kendi şirket hesaplarını kullanıyor olması ve kameralı üye kazançlarını resmi ödemesiyle güven sağlayan ender sitelerden.

Sitede 3 tip üyelik bulunuyor; Normal, VIP ve Business Class. Siteye üye olduğunuzda normal üye oluyorsunuz. Bir kere süre satın almanız durumunda genel odalarda ücretsiz olarak yazma hakkınız açılıyor. Ha bu arada üyelik zaten ücretsiz. VIP üyelerin ise mesaj gönderme hakları, odalarda farklı şekilde listelenmeleri gibi artıları var. Business Class ise adından da anlaşılacağı gibi çok daha fazla özellikle birlikte geliyor. Sınırsız mesaj kutusu genişliği, sınırsız mesaj gönderimi, odalarda profil fotoğrafı ile listelenme bunlardan bazıları.

7/24 Kaliteli canlı destek personeli

Sitenin en güzel yanlarından birisi canlı destek personelinin kalitesi. 7 gün, günün 24 saati canlı destek alınabilen sitede, operatörler gayet ilgili ve her türlü sorununuzla ilgileniyor. Kendi bilgisayarınızdan kaynaklanan teknik bir sorunda bilgisayarınıza teamviewer gibi bir program aracılığıyla bağlanıp sorun çözümü konusunda yardımcı dahi oluyorlar.

Kameralı üyelik

Bayan üyeler dilerlerse “kameralı üye” olup sitede para da kazanabiliyorlar. Takip ettiğimiz kadarıyla yıllardır hizmet veren ve kurumsal bir firma olan Cafecanli.com’da çalışan bayan üyeler son derece memnun. Ödemeleri haftalık verdikleri banka hesabına kurumsal şirket hesabından yapılıyor ve vergisi firma tarafından, gider pusulası kesilerek stopaj olarak ödeniyor. Kameralı üyelik başvurusunu canlı destek bölümünden yapmak mümkün.

Kameralı üyelere ödenen en yüksek saat ücreti de Cafecanli.com’da. 25 tl özel saat ücreti olan sitede, kazancınız 400 tl’yi geçince saat ücreti 30 tl‘ye yükseliyor. Ödemelerin resmi olarak yapılıyor olması, ilerde vergisel bir sıkıntı yaşamamak adına çok önemli.

Süre fiyatları

İlk bakışta biraz pahalı gözükse de, bizim hesaplarımıza göre kampanyalardan yararlandığınızda en ucuz site Cafecanli.com. Sitede her daim bir kampanya bulunmasının yanı sıra, üyelerine her hafta özel kampanya mailleri atıyorlar. Bununla da kalmayan site yönetimi, hafta sonları site üzerinden duyurularla 150dk.’ya varan bonus süreler hediye ediyor. Bazı kampanyaların saat maliyetleri 38-39 tl’ye kadar düşerek sektördeki en ucuz saat maliyetine sahip oluyor.

2 Replies to “Cafecanli.com

  1. Bence böyle bir sitenin mobili olmaması çok kötü, çünkü bilgisayar başında olamadığım zamanlar telefondan bağlanamıyorum. Bence bunu düşünün derim. İyi günler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir