Canlialem.com

Canlialem.com, ücretli Türk kameralı sohbet servisleri arasında Cadde5.com sitesiyle birlikte ilk 2 siteden biridir. 2009-2010 yıllarından beri yayında olan site, yoğun model trafiğiyle sektörün en çok tercih edilen sitelerindendir.

Canlı destek

Canlı destek servisi olarak livezilla kullanan Canlialem, haftanın 7 günü, günün 24 saati destek vermekte. Destek operatörlerinin sayısının az olması ve bazı kredi kartı/havale ödemelerinde 3. parti siteler kullanmaları sebepleriyle çoğunlukla yoğunluk yaşanmakta. Sektör kullanıcılarının anlık süre yükleme talepleri olduğunu düşünecek olursak bunun olumsuz bir durum olduğunu düşünebiliriz.

Kameralı üyelik

Kameralı üye (model) olabilmek için, sitenin canlı destek bölümünden başvuru yapmanız yeterli. İletişim için skype ve telefon kullanan sitede özel oda ücretleri sabit 26 TL, genel oda ücretleri ise 1 TLl olarak fiyatlandırılmış. Model kazançlarını her hafta pazartesi günleri ödeyen sitede, model ödemelerinde gecikme olmuyor. Ancak bazı durumlarda, site kurallarına aykırı hareketten atılan modellerin o haftaki kazançları ödenmeyebiliyor.

Süre fiyatları

Süre fiyatları uygun ve az da olsa süre alımlarına kampanyalar da uyguluyor. Havale ile ödeme yapmak istediğinizde tek sıkıntı hesap numaralarının sürekli değişiyor oluşu ve kurumsal hesap bilgisine sahip olmamaları. Her ne kadar bu durum biraz güven dışı görünüyor olsa da, yatırdığınız hiç bir para boşa gitmiyor ve süre yüklemeleriniz kısa süre içerisinde gerçekleşiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir