Sarmasdolas.com

Sarmasdolas.com, en eski kameralı sohbet sitelerinden biridir. 2010 yılından beri yayında olan site, en yoğun “kameralı üye” trafiğine sahip sitedir. Site arayüzünü hiç değiştirmeyen firma, uyguladığı uygun fiyat politikası ile üyelerinden yoğun talep görmektedir. Sitede, mesajlaşma ve hediye gönderme özelliği de bulunurken, kameralı üye takip etme (favoriler), süre kampanyaları gibi bir çok sitede bulunan özellikler ise mevcut değildir.

Canlı destek

Sarmaş Dolaş sitesinde haftanın 7 günü, günün 24 saati canlı destek operatörü bulunmasına karşın, destek personeli kalitesi konusunda çok tatminkar olmadığını söylemek durumundayız. Geç cevap verilen destek talepleri, bir çok sorun konusunda ilgisiz kalmaları sitenin eksiklerinden biri.

Kameralı Üyelik

Sitenin canlı destek bölümünden kameralı üyelik başvurusu yapmak mümkün. Genel odalarda saatine 1tl, özel odalarda ise sabit 25tl politikası uygulamaktalar. Her ne kadar internet üzerinde bazı çalışmış modellerin parasını alamadıkları iddaları olsa da, yoğunluğu ve büyüklüğü düşünüldüğünde böyle bir durumla karşılaşılacağına pek ihtimal vermiyoruz.

Süre fiyatları

Süre kampanyaları bulunmayan Sarmasdolas.com, baz fiyatlar ele alındığında en ucuz sitedir. Son dönemde havale ile süre alımına imkan vermeyen site, 2 farklı kredi kartı altyapısı ile güvenilir şekilde süre alabileceğiniz sitelerden biridir.

3 Replies to “Sarmasdolas.com

  1. 3 senedir modellik yapıorum. 1 sene çalıştım hiç paramı alamadığım olmadı. çok ilgili diil adminleri ama üyesi çok. şimdilerde hiç bi sitede çalışmıyorum. kim parasını alamadım diosa yalan sölüo bence sarmaşdolaş paranın üzerine yatmaz inanmam.

  2. Burası cennet hurilerle dolu ama site berbat bu kadar kullanışsız bir sohbet sitesi daha önce görmedim. Neyse hurilerin hatırına affediyorum. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir